כל מה שאת (וגם אתה) צריכים לדעת על בתי היולדות בישראל, על דולות, על הריון ועל לידה.
בית / דולות / דולות במרכז / איריס אריה עיבוד חווית לידה ודולה במרכז
איריס אריה דולה

איריס אריה עיבוד חווית לידה ודולה במרכז

הכנה ללידה בגישת B.O.T

אני חושבת שמעולם בעבר לא חיכיתי כל כך הרבה לדולה שתשתלב באתר שלי. אני כל כך שמחה וגאה שאיריס, דולה במרכז ומכינה ללידה בגישת B.O.T מופיעה פה!
נפגשנו לראשונה לפני די הרבה שנים, מבט אחד בעיניים החמות והמבינות שלה ולבי נמס מאהבה אליה, עוד לפני שהכרתי אותה. וככל שהכרתי אותה יותר נמסתי יותר.
אני מאחלת לך להינמס ברכות אל איריס, דולה בכל רמ"ח אבריה, וחכי כי יש הפתעה…

איריס אמא לשלושה, דולה ומדריכת הכנה ללידה, משלבת בעבודתה תהליכים רגשיים עמוקים בגישת ה B.O.T

איריס היא דולה ותיקה ומנוסה (למדה בבי"ח לניאדו), עובדת כבר 11 שנים בשדה הלידה וליוותה מגוון רחב של לידות.

בזכות הותק במקצוע איריס מביאה איתה ארגז כלים עשיר, בו תמצאי לפני הכל:

* אהבה, חום, הקשבה, מסירות ואמונה גדולה ביכולת של הגוף שלך ללדת. ("זה הבסיס ואני איתך כדי לעזור לך להקשיב לגוף שלך ולתחושות שלך ולמה שבאמת יעזור לך באותו הרגע בזמן הלידה")

* עבודה עם קול כמשכך כאבים (גם בהכנה ללידה), מדריכה גם את בנהזוג.

* שיטות מגע– עיסוי, שיאצו, רפלקסולוגיה מכווני הריון ולידה

* ארומתרפיה והומיאופתיה מכווני לידה

* דימיון מודרך ונשימות

בהכנה ללידה, איריס עוסקת גם הרבה בהכנה רגשית ללידה ומלווה תהליכים עמוקים בהתאם לצרכים של היולדת. ההכנות ללידה הינן פרטיות ומתאימות לצרכים שלכם כזוג.

עיבוד חווית לידה

בארגז הכלים להכנה ללידה תמצאי גם:

* עיבוד חווית לידה

* הכנה רגשית באמצעות השיטה של ביירון קייטי

* הכנה ללידה בגישת הB.O.T תרפיה מוכוונת לידה

איריס הפכה לדולה בזכות לידת הבכור שלה שאליה הגיעה בתום לב ויצאה פגועה פיזית ונפשית.

"אחרי הלידה הבנתי איזו חשיבות ענקית יש לנושא עיבוד חווית לידה ואיך כל אישה יכולה לחוות את אותה הלידה באופן אחר, יש נשים שעבורן לידה כמו שהיתה לי היא חוויה מדהימה ויש אותי שעבורי החוויה היתה טראומטית, וכך הבנתי שבין אם הלידה טבעית או קיסרית או אפידורלית, מה שבאמת חשוב זו החוויה שנשארת איתך, הבנתי איזו חשיבות עצומה יש לתמיכה באישה היולדת ,כמה חשובה הדרך שתהיה רכה, נעימה, קשובה, מעודדת, מעצימה וכמה חשובה הידיעה שכל מה שקורה בזמן הלידה קורה מהחלטות שלמות ובחירות שאני מקבלת, ואז אחרי הלידה הראשונה גיליתי בדיעבד שיש עולם של תמיכה בלידה שלא ידעתי עליו לפני ולא האמנתי כי זה בדיוק אבל בדיוק מה שהיה חסר לי ולא רק לי גם לבעלי…מאותו הרגע הבנתי שזה הייעוד שלי ושמעכשיו עד שארית חיי אני הולכת להקדיש לתחום הזה, ללמוד, להעמיק, להעלות את המודעות בקרב נשים לקראת לידה,לתמוך בנשים בלידה, ליידע אותן על זכויותיהן ועוד.. "

כשאני שואלת את איריס מה לדעתה התכונה הכי חשובה אצל דולה, היא עונה: "מממ.. שאלה מעניינת אבל אין דבר כזה.. לכל אישה תתאים תכונה אחרת חשובה אצל דולה, לפי הצורך של כל אישה ועל כן חשוב מאוד החיבור בין הזוג לדולה, מה שכן, יש תכונה אחת אצלי שהולכת ומתפתחת וצוברת תאוצה בעקבות לימודי ה-BOT שאני מסיימת עכשיו והיא: סקרנות, להקשיב לדברי היולדת ולהסתקרן ממה שנאמר, גיליתי ששאלות הסקרנות מביאות איתן תובנות רבות שחשובות ואפילו קריטיות לאישה במהלך הלידה"

ואיריס יודעת להקשיב. את תרגישי. ממש לא רק באמצעות האוזניים.

כששאלתי וחפרתי בעברה, גיליתי שאיריס מגיעה מעולם המחשבים (מתכנתת) ושבמקביל להיותה דולה, איריס היא גם מרצה למחשבים! "זה מאוד משעשע. הסטודנטים מופתעים מכך שאני דולה אבל אומרים: את יודעת מה? מתאים לך!, והזוגות מופתעים מהיותי מרצה למחשבים כאילו וזה דבר והיפוכו" אומרת איריס ועיניה צוחקות.

הליווי כולל 2 מפגשים בהריון (אחד מהם הוא מפגש הכרות ללא תשלום), הלידה עצמה, מפגש אחרי הלידה.
התכנים מותאמים לצרכים האישיים של בני הזוג, ולכן הם משתנים. בלידה חוזרת למשל, יתכן שהמפגשים ינוצלו לעיבוד של חוויות לידה קודמות. לפעמים איריס עושה מפגש טיפולי לגמרי.
ליווי הלידה והמפגשים הנ"ל 3000 ₪. כל מפגש נוסף (שעה וחצי\ שעתיים- הכנה ללידה או צורך אחר) 250 ₪.
הכנה ללידה בלבד (לזוגות שלא מלווה כדולה)- 300 ₪ למפגש.

ומה בשבילך אחותי?

10% הנחה על כל המחירים, אז כשאת מתקשרת 050-9797444 ✆ – תמסרי ד"ש!
אפשר גם בפייסבוק של איריס

אולי יעניין אותך גם:

יעל לוי. צילום : אביבית מאירזון-איל

יעל לוי דולה בתל אביב

יעל לוי, דולה בתל אביב, הכנה ללידה בגישה פתוחה ואקטיבית, באיזור המרכז. מלווה לידות בתל אביב והסביבה, ליס לניאדו מאיר בילינסון ועוד.