כל מה שאת (וגם אתה) צריכים לדעת על בתי היולדות בישראל, על דולות, על הריון ועל לידה.
בית / דולות / דולות בצפון / אליה לוי הכנה ללידה ודולה בצפון
אליה לוי דולה

אליה לוי הכנה ללידה ודולה בצפון

אם אני רוצה לספר לך על אליה לוי אני צריכה להתרכז קודם.
כזה עושר, כזה גיוון, מאיפה אני אתחיל.. אתחיל מזה שאליה היא דולה ותיקה, מה זה ותיקה, אני מדברת על ניסיון מצטבר מאז גיל 19, כן כן, בגיל 19 החליטה אליה שעולם ההיריון והלידה קורא לה, והחלה להתנדב באופן קבוע בחדר הלידה בסורוקה.
מי שמכירה את סורוקה יודעת שאין בארץ בית ספר יותר מגוון שבו את יכולה לפגוש כל סוג של לידה שקיים.
אבל לאליה בית הספר הכי מגוון בארץ לא הספיק, החיים גלגלו אותה לחיות באירופה במשך מספר שנים עם בן זוגה (הנגר האמן! לאליה יש בבית נגר פרטי! עזבו, למה לתסכל עכשיו תסכולים.) וגם בגרמניה בה קבעו את מושבם ליוותה לידות רבות והתכווננה (לשמחתי!) על תפקיד הדולה, מלווה בלידה.

אליה לוי מלווה לידות ומכינה ללידה באזור הצפון

ב"העמק" בעפולה, באנגלי בנצרת, בפוריה, חיפה ועד לניאדו בשרון.

אליה לוי מלווה גם בגרמנית, בה היא שולטת שליטה מלאה, וכן בלא פחות מאשר שפת הסימנים. (נוט לעצמי : חייבת ללמוד שפת סימנים! איזה דבר מקסים זה.)
ואני חושבת לעצמי, וואלה זה לא מקרי שדווקא לאליה יש כשרון פנומנאלי לשפות, כי היא באמת מקשיבה למי שנמצא מולה, יש לה אוזן פנימית מפותחת לאישה הזו, היא שומעת לא רק באוזניים. לא פלא שאישה עם אוזן פנימית כזו חכמה, יש לה גם כשרון לשפות.

אני לא יודעת להגיד כמה לידות אליה ליוותה, ותכל'ס לא נראה לי שאפילו היא יודעת לנקוב במספר, וממילא כל אישה היא מיוחדת בפני עצמה ובפני דולתה, אבל אני כן יכולה להגיד שהן היו לידות מכל סוג שאת מעלה בדעתך. טבעיות, קיסריות, לידות אחרי קיסרי, לידות עכוז, לידות בית, לידות אפידורליות, יו ניים איט.

וצריך להיות אליה כדי להישאר עם כזו מחויבות עמוקה, אחרי כל כך הרבה לידות, עם כזו תשוקה למקצוע המוטרף הזה של ליווי לידות.
הסוד שלה הוא כנראה דיוק, שקט, ויכולת התבוננות בלתי רגילה.

אליה לוי : " ככל שעוברות השנים אני מוצאת שאני רוצה לדייק יותר ויותר את מה שאני עושה, להתבונן בצורה מעמיקה כדי לראות מה באמת מתאים לאישה שאני מלווה, לזוג שאני מכינה ללידה, מהי באמת ובתמים הדרך הייחודית שלהם ורק שלהם שנכונה להם במקום העמוק של הדברים. אני מוצאת את עצמי אומרת לזוגות שבפגישת ההיכרות איתם אני לא "עושה". אני מרוכזת בלהכיר אותם ואת הצרכים שלהם לעומק כדי להבין איך ללוות אותם בצורה מדויקת. בשביל זה אני לא צריכה "לעשות" אלא להיות. ואני שם."

אז נכון, יש לאליה כלים מגוונים, מעיסוי בלידה דרך ארומתרפיה, אבל הכלים הם לא העניין, כבר הבנו.
אה, הכנה ללידה אליה עושה רק באופן אישי ולא בקבוצות.

ומה בשבילך אחותי..?

בקבוק שמן אישי המורכב מתמציות צמחים אשר אליה מרכיבה באופן אישי לכל אישה, מתוך ההכרות שלה במהלך הליווי בהיריון ובלידה, כדי שיתאים במדויק לצרכי האישה בתקופה שלאחר הלידה.
לתיאום 050-4040603 ✆ ותמסרי ד"ש!