כל מה שאת (וגם אתה) צריכים לדעת על בתי היולדות בישראל, על דולות, על הריון ועל לידה.
בית / דולות / דולות במרכז / אפרת מינסקי דולה ללידה, הכנה ללידה במרכז, קונסטלציה משפחתית
אפרת מינסקי דולה במרכז

אפרת מינסקי דולה ללידה, הכנה ללידה במרכז, קונסטלציה משפחתית

נפגשתי עם אפרת מינסקי, לשיחה על לידות, תינוקות, יולדות ודולות, ולצפייה (מרותקת !) במפגש הכנה ללידה שאפרת מעבירה.

אפרת זורמת בנעימות עם הזוגות, עונה בפירוט ובהומור לכל שאלה שעולה, מדגישה את כל הדברים החשובים ומחלקת חומר כתוב לנוחות המשתתפים, מעבירה את החומר בצורה קלילה וסמכותית.

אפרת, אמא לשלושה, דולה – תומכת לידה מוסמכת בוגרת ביה"ס "ללדת", מדריכת הכנה ללידה ומדריכת הנקה בוגרת המרכז הישראלי לחינוך ללידה כמדריכת הכנה ללידה, כמו כן השתלמה רבות בתחום ההנקה ומעניקה ליולדות שהיא מלווה תמיכה ראשונית בהנקה – כבר בבית היולדות או בביתן, על פי רצון היולדת.
מלווה ריגשית לקראת לידה ומטפלת בקונסטלציה משפחתית המתמחה בהריון ולידה, ובהכשרתה גם דולה פוסט פארטום.

מלווה לידות במאיר, לניאדו, בילינסון, מעייני הישועה, תל השומר, איכילוב-ליס, הלל יפה וכמובן גם לידות בית בטווח הזה.

מספרת נועה אותה ליוותה אפרת כדולה:
"אפרת מדהימה ואנחנו מודים לה מאוד על עזרתה ועל חווית הלידה שחווינו יחד אתה.
פנינו אליה לקראת לידתה של ביתי השנייה. הלידה של בני הבכור הייתה מאוד קשה וארוכה והסתיימה בניתוח קיסרי.
מאחר והייתי נחושה לעשות כל שביכולתי כדי לנסות ללדת באופן רגיל (VBAC), הרגשנו שאנחנו זקוקים לעזרה. כשבן זוגי ואני נפגשנו עם אפרת, זמן קצר לפני הלידה, נוצר בנינו חיבור מיידי שנמשך גם לאחר הלידה.
חששנו מהקושי לשלב אדם זר ברגע כ"כ אינטימי של החיים, אבל הנוכחות של אפרת מאוד נעמה לשנינו לאורך כל הדרך ואפשרה לנו להיפתח ולתת בה אמון, הן מבחינה רגשית והן מבחינה מקצועית.
הרגשנו שניכרת העובדה שהיא בעלת ניסיון עשיר, ושהיא מלווה אותנו תוך הפעלת שיקול דעת ואחריות רבה. היא הייתה מאוד אמפטית ורגישה לכל הסיטואציות, ועזרה לי לפוגג את הפחד ולהסיר חסמים שהקשו על תהליך הלידה.
ההתנהלות שלה מול הצוות הרפואי מאוד עניינית ומלאת כבוד לעבודתם, עובדה שסייעה לנו לזכות ביחס נעים בחזרה, וחירות יחסית לנסות לקדם את הלידה ללא כל התערבויות מיותרות מצדם.
בסופו של דבר ילדתי את ביתי בלידה רגילה כפי שקיווינו. אציין שגם בן זוגי נהנה מהליווי והתמיכה, וביחד זכינו לחוויית לידה מדהימה."

אפרת ליוותה כבר מאות לידות, ביניהן לידות טבעיות, עם אפידורל, לידות ויב"ק (לידה נרתיקית אחרי קיסרי) רבות וגם לידות תאומים. אפרת מביאה איתה ארגז כלים מגוון ועשיר הכולל מגע, הומיאופתיה, רפלקסולוגיה ושיאצו, תמיכה בשיטת היפנו בירט'ינג, דמיון מודרך, עבודה רגשית בשיטת הקונסטלציה המשפחתית והרבה מאד ידע בהריון, לידה וכל מה שמסביב.
אפרת מאמינה שאת יודעת ויכולה ללדת נהדר, והיא מציעה לך תמיכה, תחושת בטחון וידע.
הליווי של אפרת כולל שני מפגשים (הראשון נועד לייעוץ לקראת הלידה והכרות ולא מחייב להמשיך יחד ללידה) והשני מפגש עבודה מעשי בו תעבור איתכם אפרת על כל מה שחשוב שתדעו כדי שתגיעו מוכנים ללידה, הן מהפן הרגשי והן מהפן המעשי, ליווי הלידה עצמה ומפגש אחרי הלידה, וכמובן זמינות טלפונית מלאה 24/7 עד הלידה וגם אחריה. מחיר ליווי הלידה – 3300 ש"ח

אפרת מקיימת קורסי הכנה ללידה פרטיים בקליניקה שלה בהוד השרון או אצלכם בבית אם אתם מרעננה / כפר סבא / הוד השרון.
שלושה מפגשים של שעתיים וחצי מכינים אותך ואת המלווה שלך לבחירה בכל אפשרות שתרצי: לידה טבעית או לידה רגילה עם אפידורל. אפרת מלמדת מגוון דרכים להתמודד עם הצירים – בצורה טבעית ע”י תנוחות שונות, נשימה, עיסויים שוונים שבן הזוג יכול לעשות רפלקסולוגיה, שיאצו, דמיון מודרך ועוד. בחירת מקום הלידה והאפשרויות השונות שמציע כל בית חולים, שלבי הלידה והפרוצדורות השונות בכל שלב, הנהלים בבתי החולים השונים וע”י הבנת ה”שפה” הרפואית ועוד נושאים רבים.
קורס הכנה ללידה כולל גם תרגול מעשי של כל הכלים. מחיר הקורס – 1200 ש"ח

בין ליווי לידות וקורסי הכנה ללידה אפרת גם עובדת בקליניקה שלה בהוד השרון בליווי ריגשי בהריון ולקראת לידה :
חששות, חרדות, פחדים, חווית לידה קודמת קשה – נשים רבות מרגישות שהן זקוקות למשהו נוסף לקראת הלידה מלבד קורס הכנה ללידה וקריאה בספרים או באינטרנט. מישהו מקצועי ומנוסה שיקשיב, יכיל, יתן כלים ויתמוך בדרך אל הלידה. תוכלי להגיע למפגש עבודה לקראת הלידה, ללא קשר אם אפרת היא הדולה שלך בלידה.. למשל, מפגש עיבוד לידה קודמת , מפגשי ליווי הריון, מפגשי הכנה ריגשית ללידה, מפגש עבודה בשיטת הקונסטלציה המשפחתית, מפגשי יעוץ לקראת לידה, מפגשי הכנה ללידת ויב"ק (לידה נרתיקית לאחר קיסרי), מפגשי "לא עוד לא ילדתי" (המיועד לנשים שעברו את תאריך הלידה המשוער) או למפגש הנעה ללידה (לקראת זירוז לידה)
מחיר מפגשי עבודה בקליניקה – 300 ש"ח למפגש של שעתיים.

ומה בשבילך, אחותי..?

5% הנחה בליווי לידה או קורס הכנה ללידה. לתיאום : 054-3132020 ✆. תמסרי ד"ש.

אולי יעניין אותך גם:

צילום: אביבית מאירזון איל

יעל לוי דולה בתל אביב

יעל לוי, דולה בתל אביב, הכנה ללידה בגישה פתוחה ואקטיבית, באיזור המרכז. מלווה לידות בתל אביב והסביבה, ליס לניאדו מאיר בילינסון ועוד.