כל מה שאת (וגם אתה) צריכים לדעת על בתי היולדות בישראל, על דולות, על הריון ועל לידה.
בית / דולות / דולות במרכז / דפי קומרינר דולה והכנה ללידה במרכז ובשרון
דפי קומרינר דולה - בדיקות ותזונה בהריון חדרי לידה

דפי קומרינר דולה והכנה ללידה במרכז ובשרון

דפי קומרינר דולה במרכז

דפי בת 44, נשואה ואמא של איתמר ועומרי, דולה ומדריכת הכנה ללידה,
גרה בצור יצחק בדרום השרון ומלווה בכל איזור המרכז והשרון – מלניאדו דרך הלל יפהמאיר, בילינסון, מעייני הישועהתל השומר, ליס, אסף הרופא וגם וולפסון ,  קפלן ואסותא אשדוד 

"החוויות המצויינות בלידות שלי והנוכחות של אישה אחת ששינתה עבורי את הכל- גרמו לי להיות דולה".
דפי נהייתה דולה, פשוט כי חוותה בעצמה כמה משמעותית היתה עבורה הנוכחות של האישה הנכונה ברגעים הנכונים בלידה של הבכור: "הגעתי בלי לדעת כמעט כלום ותכננתי לבקש אפידורל בקבלה, ואז פגשתי מיילדת מופלאה! תוך כדי הלידה היא גילתה לי שאני יכולה ללדת- וילדתי בלידה מדהימה ומעצימה…
ממש אחרי הלידה כבר רציתי ללדת שוב. הבנתי שכל מה שחשבתי שאני יודעת- לא נכון לי, וגם הבנתי עד כמה הנוכחות והליווי בלידה- משמעותיים!..
ככה הוצתה המחשבה, אבל המשכתי לחכות לעיתוי הנכון- טכנית.
ללידה השנייה כבר הגעתי מוכנה, וגם היא היתה מדהימה.
עם הזמן הגיע השלב שבו החלטתי שאני עושה את זה: עוזבת משרה מעניינת ומתגמלת לטובת הגשמה של מי שאני ומי שהייעוד שלי.
אני כל כך מאושרת מזה! ההבנה היום של כמה זה נכון לי, ושיכולתי להעביר את חיי בלי לעשות את זה, היא מדהימה. איזה מזל יש לי."

מה שתפס אותי אצל דפי זה שהיא חכמה והיא בעלת אינטגריטי מקצועי גבוה, מתאמצת לדייק את העשייה שלה ולא מוותרת. בשילוב יכולת ההכלה שלה, זה שאפו גדול בעיניי.

דפי מלווה לידות כבר חמש שנים וחצי (למדה באמנות הלידה), ובמהלכן גם עברה קורס ליווי רגשי בהריון ולידה ("לגעת בפחד") וקורס Holistic Birth עם גילה רונאל.
היא מאוד מאמינה בחשיבות של להגיע מוכנה ללידה: גם ברמה הטכנית-פיזיולוגית-הורמונלית- להבין ולדעת מה קורה ("ופה המקום לציין שמגיעות אליי גם הרבה נשים שלא רוצות לדעת- ומקבלות ממני מה שהן יכולות ומתאים להן"),
וגם ברמה הרגשית- דפי שמה דגש על פגישות של לפני הלידה, היא עורכת בין שלןש לשש פגישות : "אני מרגישה שאני עצמי צריכה להגיע ללידה כשאני באמת מכירה את האישה והיא באמת מכירה אותי… אמנם לא תמיד אפשר להגיע למצב שבו כל העניינים הרגשיים עלו ונפתרו, אבל כדאי להגיע כמה שיותר מוכנה- המוכנות מעלה את הפוטנציאל ללידה מעצימה, לאמונה בכוחות שלה ובעצמה".

בפגישה, דפי נותנת לכל רגש לעלות. חשוב לה שכל אישה תדע שזה בסדר לפחד, בסדר שיש משקעים וחוויות עבר- וביחד הן מחפשות את הדרך הכי מתאימה עבור האישה, במטרה להשתחרר מאמונות עבר מגבילות ולמצוא את מה שנכון לה לכאן ולעכשיו. הן עורכות שיחות עומק, הצפה של הדברים שעולים (נכון- היא לא מטפלת. היא נוגעת בדברים הללו כדולה, ברצון ובעדינות).

"מדהים לגלות כמה כל אישה היא עולם אחר, וכמה הדברים שאנחנו תופסים כהגיוניים או כמובנים מאליהם- הם לא תמיד נכונים ובטח לא לכל אחת.
לכל אישה יש נושאים ועניינים משלה שמעסיקים אותה.
אם לא נמצאים שם, פשוט לא יודעים.
מה שעשוי להיראות לי לא רלוונטי- עבורה יכול להיות מאוד מהותי, בלידה, ואם לא נוגעים בזה, זה פשוט נתקע.
יש מקום להעלות ולהציף את הכל- והיא מעלה את מה שהיא מוכנה להעלות.
אני איתה, בגובה העיניים, מקבלת ומשתפת פעולה עם מי שהיא, עם הבחירות שלה" .
דפי מדברת על יצירת מקום חדש שמאפשר למשהו שונה להגיע. לתת מקום לכאן ולעכשיו ולאפשר לידה הכי טובה שאפשר.

בסל הכלים שלה כדולה – עיסויים, שמנים, תנועה, דמיון מודרך, הומיאופתיה, צמחים, רפלקסולוגיה – והיא משתמשת באופן מושכל בכלים מתוכו בהתאם לצורך.

ליווי בלידה– 3300 ₪ – מגיעה כשצריכים אותה, ללא קריטריון טכני זה או אחר, אוהבת כשצריך להגיע גם לבית היולדת ומשם יוצאים יחד לחדר לידה. נמצאת כולה איתך, לא מגבילה שעות. אם יש צורך- דפי תבוא גם לפני "זמן האמת", כדי לנסות לעזור או לייעץ.
הכנה ללידה– 5 מפגשים לפני הלידה ואחד אחרי (בד"כ, תלוי בצרכים של הזוג)- פרטני- 1250 ₪
רענון לקראת לידה חוזרת– 300 ₪

ומה בשבילך אחותי?

חבילה משולבת לקורס הכנה + ליווי לידה 4300 ₪ בלבד
ללידה חוזרת, מפגש ריענון בשווי 300 ש"ח מתנה!

אז כשאת מתקשרת – 054-6277727 ✆ – תמסרי ד"ש!

אפשר גם לאתר של דפי
וגם לפייסבוק של דפי

 

אולי יעניין אותך גם:

צילום: אביבית מאירזון איל

יעל לוי דולה בתל אביב

יעל לוי, דולה בתל אביב, הכנה ללידה בגישה פתוחה ואקטיבית, באיזור המרכז. מלווה לידות בתל אביב והסביבה, ליס לניאדו מאיר בילינסון ועוד.