כל מה שאת (וגם אתה) צריכים לדעת על בתי היולדות בישראל, על דולות, על הריון ועל לידה.
בית / דולות / דולות במרכז / חגית ראמי דולה, הכנה ללידה, דמיון מודרך ועיסוי נשים בהריון
חגית ראמי דולה הריון ולידה

חגית ראמי דולה, הכנה ללידה, דמיון מודרך ועיסוי נשים בהריון

חגית היא דולה מוכרת כבר לא מעט שנים,
אנחנו מכירות כקולגות אבל יותר לעומק זכיתי להכיר את חגית כשגיבתה אותי בלידה.
מהמקרים הנדירים בהם הפעלתי גיבוי על אמת בלידה.
כשדולה מפעילה גיבוי, זה אף פעם לא עניין פשוט לאף אחד מהנוגעים בדבר ולכן קריטי מאד מי הדולה המגבה ואיך היא מנהלת את הסיטואציה.

בסיטואציה שנוצרה, זכיתי להכיר את חגיתי במלוא יפעתה.
דולה מקצועית, בעלת אינטגריטי בלתי רגיל, סבלנות, עוצמה, איכפתיות עצומה וחיוך ענק.
גם אחרי 24 שעות בחדר לידה, היא עדיין חייכה באופטימיות ושמחה לבשר לי שלמרות כל הקשיים בדרך, היתה לידה נרתיקית ומקסימה בסופו של יום.
אני בטוחה שזה היה הרבה מאד בזכות חגית כי לידה ראשונה כל כך ממושכת זה לא דבר נדיר אבל זה גם לא נדיר שזה נגמר הרבה פחות בסבבה, שלא לומר הרבה פחות נרתיקי ומקסים.

חגית כבר דולה ותיקה ועדיין אחד הדברים שהכי מאפיינים אותה הוא צניעות ויושרה, חוש הומור מדליק וחיוך שאי אפשר לא לחייך איתה ביחד.
וכמובן, חיבוק מהמם, חם ואוהב, של אמא אדמה אמיתית.
חיבוק עוטף, שתשמחי לקבל גם לאחר הלידה, כי חגית היא גם דולה פוסט פארטום, מלווה בלידות ולאחר לידה בכל איזור המרכז.

"עם הזמן מצאתי שהכי נכון לי לשמור גמישות כשאני באה להגדיר את מסגרת הליווי או ההיקף שלו. אולי הליווי יתחיל במהלך ההיריון, לעתים לקראת סיום ההיריון ולעתים תהליך יתחיל עוד בשלב של טיפולי פריון.. אני מוצאת חיבור אמתי וטוב לזוגות בתקופה המאתגרת הזו של שינויים. אני מוצאת עצמי נוכחת ומכילה ליד נשים בנקודות שונות על הרצף הנשי של פריון הריון לידה ותחילת האימהות ועם כל אחת עושה כברת דרך בדיוק איפה שהיא מרגישה שחסר לה משהו: עדה, אוזן, כתף, חיבוק, עידוד, ניסיון, עצה, חשיבה משותפת, מתווכת, מגע, נשימה והכלי המופלא של דמיון מודרך.
אני עדיין מתרגשת מהעבודה ולפעמים בוכה בלידות או רק מלדבר או לחשוב על לידה מרגשת.."

צילום סטודיו: ניצן הפנר

חגית משתמשת בכלים מגוונים בליווי הלידה, דמיון מודרך, מגע, שיאצו, רפלקסולוגיה, פאולה, הומיאופטיה ועוד.
בנוסף השתלמה במהלך השנים אצל איילת להב בליווי הריונות מרובי עוברים, אצל קרן גדסי בטראומה סב לידה, אצל קרול גאוצ'ימיילדת בית מארה"ב ואנחלינה המקסיקנית במיילדות מסורתית, אצל לינוי הופמן בהומיאופתיה בחדר לידה, אצל גלעד שמרוןבעיסוי ועוד.
מנחה מוסמכת מטעם מכללת רטר לתהליכים רגשיים בדמיון מודרך ו-NLP .

לחגית ניסיון בליווי זוגות ,יחידניות, זוגות של אבות או אמהות, לידות לאחר קיסרי VBAC ולידות שקטות. מתנדבת כדולה לפליטות בעמותת הגר ומרים.
מלוה איפה שאת בוחרת ללדת: בבתי חולים, מרכזי לידה ובלידות בית. לניאדו, מאיר, בלינסון, מעייני הישועה, תל השומר, ליס, וולפסון ואם מאד רוצים אז גם קפלן.

צניעות ואיכפתיות הם מאפייניה של חגית גם כדולה פוסט פארטום, היא מגיעה אליך ברגעים שאת סופר רגישה, הצפה, תשישות, בלבול. היא תקשיב, תרגיע, תעודד ולא תבחל בלעזור בבית, קיפול כביסה קטן עליה, לחתוך לך סלט או להעמיד איזה סיר מרק או אוכל ביתי – בשמחה רבה, וגם לשחרר לך את הידיים קצת מהבייבי ולתת לך לנוח ולהתקלח.
מרכזת את תכנית "אם בשבילך" בעיריית הוד השרון, במסגרתה חגית מצוותת, מדריכה, מנחה ומפעילה קבוצת אמהות מתנדבות מהקהילה שמלוות אמהות לאחר לידה.

"מפגשי תמיכה פוסט פארטום כוללים מה שצריך לתמיכה בהתאוששות פיזית ורגשית של היולדת והתינוק על רקע הקונסטלציה המשפחתית (טיפול,יעוץ, בישול,כביסה, החלפת מצעים, האכלה, הדרכת הנקה, שיחות, עיבוד חווית לידה, עיסוי והנחיה בדמיון מודרך) אני באה ללא תכנית אב וללא אגו ומתאימה את עצמי למה שאני מוצאת."

חגית גם מכינה ללידה בקורסים פרטיים, אישיים או קבוצתיים, בביתכם אם תעדיפו.
ההכנה כוללת מפגשים מרוכזים לזוג ומפגש אישי ליולדת שכולל שיחה אישית, הובלה בדמיון מודרך ועיסוי שמנים.
ליווי של חגית בלידה יהיה מותאם ליולדת, כולל זמינות טלפונית לאורך ההיריון ולאחר הלידה, הכנה ותמיכה רגשית ופיזית, חוברת טיפים, השאלת ספרים וסרטים לפי הצורך, הפניות לאנשי מקצוע סב הריון ולידה. ליווי לאורך הלידה. מפגש לאחר לידה בבי"ח או בבית.
ליווי לידה – 3000 ₪
עיסוי נשים הרות או עיסוי לאחר לידה – 250 ₪ אצל חגית, 400 ש"ח בבית היולדת
קורס הכנה ללידה –  1000-1400 ש"ח משולב מפגשים זוגיים ואישיים
תמיכה פוסט פארטום – מפגש יום כשלוש שעות 400+חניה. ליווי לילה כתשע שעות 1000 ש"ח

ומה בשבילך אחותי?

10% הנחה על מפגש הכרות ו/או על מפגש הכנה אישי ליולדת כולל הובלה בדמיון מודרך,  הרפייה בעזרת נשימה ועיסוי מרגיע ומחבר.
נשמע טוב..? כי זה באמת טוב! אז כשאת מתקשרת 050-4407000 ✆ – תמסרי ד"ש!

אולי יעניין אותך גם:

רחל פקמן דולה - בדיקות הריון חדרי לידה

רחל פקמן דולה בתל אביב, דולה פוסטפרטום בתל אביב

רחל פקמן, דולה מנוסה המלווה לידות בתל אביב ובכל איזור המרכז. מלווה באיכילוב-ליס, וולפסון, תל השומר, מעייני הישועה, קפלן, לניאדו, מאיר, בילינסון.