כל מה שאת (וגם אתה) צריכים לדעת על בתי היולדות בישראל, על דולות, על הריון ועל לידה.
יום הולדת 40 זהר בדקה - בדיקות ותזונה בהריון חדרי לידה

יומולדת 40

יומולדת 40. כמה חיכיתי לך.
מיומולדת 39, כבר שנה, אני יוצרת ספירלה אנרגטית שהגיעה למימוש והתפוצצה בענק בערב "מסיבת כל המסיבות", מסיבת יומולדת 40 שלי, והשפריצה נתזים ורביבים של חגיגה, שמחה, אהבה, נתינה, קבלה, חיבוקים, נשיקות, צילומים, ריקודים, צווחות גיל, קפיצות אינדיאניות מפגרות, בחירות מדויקות, אנשים יפים ואהובים, מתיקות, הנאה.

זה אולי נראה שסיימתי את כל הרשימה המפוארת הזו במילה נורא קטנה. הנאה. אבל בשבילי זו מילה גדולה.
יש לי דיאלוג פנימי סוער עם המילה הזו. האם אני יודעת ליהנות? האם אני יודעת לתת לעצמי פשוט ליהנות מהרגע הזה, מהמפגש הזה, מהנקודה הזו בזמן..?

כולם אמרו לי כל הערב, וואו, איזו הפקה, איזו השקעה… ואני, אני הרגשתי שלא עשיתי כלום! רק נהניתי. אבל עשיתי כל כך הרבה כדי להיות שם ברגע הזה, וליהנות.
בחרתי בחירות מדויקות עבורי כדי להגיע בסוף כמו אורחת, להרגיש בנוח, להיות נוכחת, ולתת לחגיגה של מתיקוּת להתחולל.

בחרתי את רעות לעצב את האירוע, ורעות למדה אותי והתכווננה אליי ועשתה עבודה יפיפייה וניגנה סימפוניה מרהיבה של מתיקות וליריות וטעם משובח, מתוק בפה ומתוק בלב.
כשהיא ביקשה שאשלח לה שירים שלי, לא ידעתי מה היא מתכוונת לעשות איתם, אבל סמכתי עליה, סמכתי על עצמי שבחרתי מדויק, ורעות לקחה את היצירה שלי ושילבה אותה ביצירה שלה בצורה פשוט, אין לי מילה אחרת, מרהיבה.
תודה רעות, את אמנית ואייקון של טעם טוב, תרתי משמע.

בחרתי את סיון, העוזרת האישית שלי, שטיפלה בכל הפרטים הקטנים ובכל ההזמנות של האורחים, ועשתה את זה בחן וביעילות, ואפשרה לי לשכוח שהיה פעם את הקיץ של אביה ולהיות הכי בקיץ שלי. לשחרר ולשמוח בכל מי שבא, הכי 2012.
תודה סיסי, את אייקון תקתוק.

בחרתי את שרה שתעצב את המתנות לאורחים שלי.
בדיוק ביום בו חשבתי מה אני רוצה לתת לאורחים שלי כ"שקית יומולדת", שרה השיקה את המוצר החדש שלה, מחברות OPEN YOUR HEART, ובשנייה אחת היה לי ברור שזו תהיה המתנה לאורחים במסיבה, ושרה עפה איתי על זה ועיצבה מחברת בהדפסה מיוחדת ועשתה את הכל בלבביות המאפיינת אותה תמיד, אשת הלב הענק שהיא.
תודה שרה, את נדיבה ומוכשרת מאין כמוך.

בחרתי את הלוקיישן המושלם בתאריך המדויק, (שוב תודה לרעות על הרעיון הענק!), מסיבה פרטית על הגג של אמפי שוני, בזמן הופעה חגיגית של דני סנדרסון מארח את ברי סחרוף, מאור כהן, ירמי קפלן ואפרת גוש.
נורא רציתי הופעה של ברי בהתחלה, אבל התאריך לא התאים.
אז דייקתי בבחירת התאריך והיקום גמל לי בהזמנת ברי להופעה בתאריך בו בחרתי, כאורח של סנדרסון.
אז תודה גם לזאפה, ולסנדרסון, וליקום, ולברי שהיה נורא חמוד והצטלם איתי ואיחל לי מזל טוב בחן רב.

בחרתי את האורחים המדויקים לי, ואפשרתי לאירוע להתרקם עם מי שיכול לבוא ושחררתי את מי שלא יכול היה, כי "הקיץ של אביה" היה ונגמר!

ולפני כמעט 17 שנים, בחרתי את בעלילטורס, שעף איתי על המסיבה הזו והרעיף עליי מתנות של נוכחות, הכלה, אהבה ושקט. איפה הייתי בלי איך שהאיש הזה.

אז יומולדת 40, תודה לך שהיית כל כך מושלם, שלימדת אותי ש-ועוד איך אני יודעת ליהנות. להיות נוכחת ברגע הזה ולחגוג אותו.

אולי יעניין אותך גם:

עניים שלי זהר בדקה - בדיקות ותזונה בהריון חדרי לידה

נס בן שמונה

אחת לשנה, ב-28 בספטמבר, אני מתקשרת לענת המיילדת שלי להגיד לה תודה על הילד הזה. הילד שבלעדיה לא היה. זה סיפור הלידה שלו, גירסא קצת שונה, עם בונוס בסוף.