כל מה שאת (וגם אתה) צריכים לדעת על בתי היולדות בישראל, על דולות, על הריון ועל לידה.
בית / דולות / דולות במרכז / יעל לוי דולה בתל אביב
צילום: אביבית מאירזון איל
צילום: אביבית מאירזון איל

יעל לוי דולה בתל אביב

 

יעל דולה בתל אביב, מלווה לידות בליס-איכילוב, בילינסון, תל השומר, מעייני הישועה, אסף הרופא, מאיר ולניאדו.

בת 34, נשואה ואמא לשניים. יעל היתה אחת התלמידות הכי מקסימות שהיו לי בקורס דולות ואני גאה שהייתי המורה שלה.
הוסמכה על ידי – דולה ומדריכת הכנה ללידה – במכללת גבעת וושינגטון 2014.
מהרגע שהגיעה לקורס ועד עצם היום הזה, ריגשה ואיתגרה אותי בידענותה, בפתיחותה, ברצון ללמוד עוד ועוד, בגישתה הפרקטית וברצינות שלה במקצוע.

יעל היא דולה של "שתי רגליים על הקרקע", לא צריך להסביר לה יותר מדי, קולטת ומתקתקת. מכילה בלי למעוך, מחזקת בלי להעיק.
דולה היא דמות שחייבת לדעת להפריד בין החוויה של עצמה לחוויה של האימהות שהיא מלווה, ויעל היא אמנית של הפרדה. כמה זה חשוב!

"עם ההריון הראשון שלי, גיליתי את הכח הנשי העצום שיש בנו. התחברתי לעצמי, לרחם ולעוברית. מאז אני יודעת שעם הכנה המתאימה לך ותמיכה הנכונה לך, הלידה יכולה להיות חוויה קסומה, מעצימה, שורשית וטבעית. אני מאמינה שהכנה מנטלית וגופנית נכונה יכולה לאפשר לידה טבעית, יותר מהירה ועם פחות התערבויות."

הדגש שיעל יודעת לשים על פרגון לאמא ולאבא שבדרך, על מציאת הדרך המתאימה עבור כל זוג שהיא מלווה, הוא לא משהו שאפשר ללמד, או שיש לך את זה או שאין לך, וזה אחד הדברים שעושים את יעל דולה שכל זוג יכול להרגיש בנוח איתה. בכל סוג של לידה.

"כבר מהמפגש הראשון הבנתי שבחרנו נכון." מספרת ליאור, אמא שיעל ליוותה בלידה ראשונה. "יעל נתנה לנו תרגילים שהעצימו את תחושת החיבור של גיא ושלי אחד לשניה, להריון ולתהליך הלידה, תרגילים שקירבו בינינו ונסכו תחושת בטחון בתהליך הלידה. עברה איתנו בצורה מאוד מפורטת ומקצועית על שלבי הלידה השונים. לימדה את גיא תרגילים שיוכל לבצע בזמן הלידה על מנת להקל עליי ואכן היו מאוד שימושיים בלידה עצמה. הגעתי ליום הלידה עם הרבה בטחון ונחישות ללידה טבעית ואכן כך היה. יעל ליוותה אותנו לאורך הלידה עם כל כך הרבה רגישות, הקשבה לצרכים שלנו, אהבה והייתה מאוד מקצועית – הנהימות על הגב התחתון, התזוזה של הבטן עם הצעיף, הלחישות המרגיעות והמעצימות בשלבים המתקדמים והתמיכה בגיא לאורך כל התהליך. אין מספיק מילים בכדי לתאר את הוקרת התודה שלי על הליווי המדהים, התומך, המפרגן, המעצים והקשוב של יעל. אני מאחלת לעוד נשים רבות ולזוגות רבים להנות מהנוכחות של יעל בחוויה כל כך משמעותית ורבת עוצמה זו."

גם נעמה, שהיתה זקוקה לחוויה מתקנת בלידה שניה, לאחר לידה ראשונה טראומטית, הרגישה כבר בטלפון שיעל היא האדם הנכון עבורה ועבור בן זוגה: "כבר משיחת הטלפון חשתי כי יעל היא האדם הנכון לחוויה מתקנת, תחושה זו רק התעצמה לאחר שנפגשנו,בן זוגי ואני עם יעל. יעל ליוותה אותנו בתהליך הרגשי שלפני הלידה, שוחחנו, דיברנו, חשבנו ביחד מה הכי נכון בשבילי, מה הייתי רוצה שיהיה שונה הפעם.
חיכינו ללידה שהגיעה לבסוף רק בשבוע 41. בכל רגע נתון חשתי כי יעל תמיד שם בשבילי וכי אין דבר אחר שהיא עסוקה בו מלבד לתמוך ולסייע לי, בכל התייעצות,שאלה או בקשה.
הצירים התחילו בבית ויעל הגיעה אלינו ונסענו ביחד לבית החולים, למרות החוויה הראשונה הקשה הצלחתי בעזרתה של יעל להתמקד ולהתרכז בנוכחית. גם בלידה עצמה לא עזבה  אותי יעל לרגע, ליטוף, מילה חמה ומרגיעה, מאסג', וכל תמיכה אפשרית אחרת!
בעצם הנוכחות שלה כבר היה כדי להרגיע אותי ולנסוך בי ביטחון ושקט שעזרו ללידה להתקדם בקצב הנכון.
אין לי ספק שיעל ליוותה אותי לחוויה מעצימה, מרגשת, כמובן מתקנת, וחד פעמית."

יעל משתמשת בליווי לידה בהומאופטיה ותמציות רגשיות של "ד"ר קיי", רפלקסולוגיה מותאמת ללידה, שיאצו מותאם ללידה. בלידה ובהכנה ללידה משלבת כלים מעולם הקונסטלציה המשפחתית להריון ולידה.

הכנה ללידה

קורס הכנה ללידה פרטי בנוחיות הסלון שלכם – 4 מפגשים –

בקורס דגש על הזכויות שלכם בלידה ואחרי, בדגש על זכות הבחירה. הכנה ללידה פעילה וטבעית, וגם הכרות עם האפשרויות האחרות.

1000 ש"ח

ליווי לידה

פגישת הכרות ללא עלות וללא התחייבות. פגישת עבודה (או יותר במידת הצורך) איתך ועם המלווה בה תכירו לעומק ויעל תלמד מה הצרכים שלכם ואיך אפשר לעזור לכם בצורה המיטבית. פגישה נוספת (או יותר במידת הצורך) אחת על אחת בה תעמיקו ההכרות יותר ותתכוננו נפשית לקראת הלידה. הלידה עצמה, מהרגע בו אתם זקוקים ליעל ועד כשעתיים אחרי הלידה. מפגש סיכום, במועד שיתאים לכם (שבוע או שנה או כל זמן אחרי הלידה).

3000 ש"ח

חבילת הכנה וליווי לידה –  3500 ₪

 

ומה בשבילך אחותי?

10% הנחה!

אז כשאת מתקשרת 052-8837741  תמסרי ד"ש!

אפשר גם בפייסבוק של יעל וגם באתר של יעל

אולי יעניין אותך גם:

חגית ראמי דולה הריון ולידה

חגית ראמי דולה, הכנה ללידה, דמיון מודרך ועיסוי נשים בהריון

חגית ראמי כהן היא דולה, מדריכת הכנה ללידה, מנחת דמיון מודרך ן-NLP, דולה פוסט פארטום. מלווה בלידות בכל איזור המרכז והשרון, תמיכה לאחר לידה באיזור המרכז, רכזת תכנית "אם בשבילך" בעיריית הוד השרון, דולה ותיקה ומנוסה.