כל מה שאת (וגם אתה) צריכים לדעת על בתי היולדות בישראל, על דולות, על הריון ועל לידה.
בית / לידה / סגולות ללידה קלה
סגולות ללידה קלה

סגולות ללידה קלה

מריבת אתרוגים עד שמני הדרים, מכרית הפלא של יהודית עד הנשק הסודי של כל יולדת, סגולות ללידה קלה בריאה וטובה זה כאן.

סגולות ללידה קלה יש מכל הסוגים. יש סגולות מסורתיות ללידה, יש סגולות טבעיות ללידה, ויש את השכנה שתגיד "שתלדי כמו תרנגולת!". אני לא יכולה לארגן לך שכנה כזו, או שיש לך אותה או שאין לך (אולי בגלל זה כל כך הרבה מאיתנו עוברות דירה בתקופת ההריון?! סתם מחשבה.), אבל סגולות טבעיות ומסורתיות ללידה קלה, בריאה וטובה, יש ויש.

נתחיל. הבטחתי ריבת אתרוגים, אני לא צוחקת. ריבת אתרוגים נחשבת סגולה מסורתית ללידה קלה ונשים רבות נשבעות שהיא עובדת ובגדול. מעניין, שבגישות הטבעיות יש התייחסות ברורה להדרים כולם בתור סגולות ללידה קלה, שמנים אתריים המופקים מהדרים כגון תפוז או מנדרינה נחשבים למקדמי לידה, משפרי מצב רוח בלידה ומקלים על כאבי הצירים.

מיד אתן פירוט של כל השמנים שאני ממליצה שיהיו בתיק הלידה שלך ואיך להשתמש בהם – מינונים ואופני שימוש מקצועיים. רק קודם הערה לסדר, הרי אי אפשר לדבר על סגולות ללידה קלה מבלי להזכיר את הדולה, שהשמנים ללידה כמו גם סגולות נוספות מתחבאות כמובן בתיק הדולה שלה. דולה היא על פי מחקרים סגולה ללידה קלה ובריאה, פחות ניתוחים קיסריים, פחות לידות מכשירניות, פחות שימוש במשככי כאבים בלידה, יותר לידות נרתיקיות בריאות, יותר שביעות רצון אימהית, פחות ימי אשפוז לאחר הלידה לתינוקות ויתרונות רבים נוספים. ממש ועל אמת, סגולה ללידה הכי טובה שאת יכולה להשיג. ממליצה לא לוותר.

אז, כמובטח, סגולות ללידה קלה שכדאי שיהיו לך בתיק

כל המוצרים לתיק לידה  ששווה לך להכיר

*כל ההנחיות המקצועיות לנטילת השמנים באדיבות בלהה הראל-גורן, ארומתרפיסטית מומחית

Favor labor

שמן עיסוי לגוף בחדר לידה, המכיל שמן זרעי ענבים ותערובת תמציות שמנים אתריים המיועדים לחיזוק צירים, הזרמת הלידה, הרגעה, והקלת כאב. שמן זה מומלץ במיוחד לנשים הלוקחות אפידורל, בשל העובדה שמכיל בין מרכיביו שמנים אתריים של מנטה ורוזמרין המיועדים להגברת סירקולציה (זרימת הדם) בעת עיסוי הרגליים, ובכך מסייעים בהחזרת התחושה לכפות הרגליים לצורך שיפור השליטה בתנועות בלידה.

ניתן לשימוש מתחילת צירים ובהלך כל הלידה בעיסוי גב תחתון, רגליים, כתפיים וכל מקום שנעים.

100% מרכיבים טבעיים

IMG1200_09

Labor of love

שמן עיסוי לגוף לחדר לידה המכיל זרעי ענבים ותמציות שמנים אתריים של מרוה מרושתת, יסמין, אילנגאילנג, גרניום ועוד. מטרתו של השמן להזרים את הלידה, לחזק צירים, להרגיע, להפחית חרדה. מומלץ לשימוש כבר משבוע 37, וכמובן מתחילת צירים. לעיסוי גב תחתון, בטן תחתונה, רגליים.

100% מרכיבים טבעיים

labor of love

מרוה מרושתת

תמצית שמן אתרי טהור. נפלא לחיזוק צירים. לשימוש בבית, החל מהשלב בו יש צורך לקדם או לחזק צירים.

איך משתמשים? 6 טיפות בקערת מים לרגליים – לטבול את הרגליים כ10 דקות. לחזור על הפעולה פעם פעמיים ביום.

בחדר לידה – לחיזוק צירים, קידום לידה, הקלת כאב, הורדת חרדה. בהרחה מהבקבוק, בעיסוי, לאחר ערבוב עם מעט שמן שקדים או שמן העיסוי.

מרוה מרושתת

מוד אפ ספריי

תרסיס שמנים המיועד להתזה בחדר לידה. מכיל תמציות שמנים של לבנדר, מנדרינה וגרניום. מרענן, מעלה את רמת האנרגיה, מרגיע ומשרה אוירה נעימה עם ריח שכולם אוהבים.

מוד אפ

תפוז

שמן אתרי טהור. התפוז, כמו שמני ההדרים האחרים, משפר את מצב הרוח, מרענן, ומרפה.

יש האומרים שלקידום פתיחה מומלץ לטפטף 6 טיפות בחצי כוס מים וללחלח את השפתיים

שמן תפוז מתוק

יסמין

שמן יסמין אבסולוט 5% בחוחובה. מסייע בשחרור שליטה, מפחית חרדה, לחץ, מתח, משחרר, מרגיע. כל הטוב הזה בבקבוקון אחד קטן שעושה פלאים. למרוח על פרק כף היד או מתחת לעצם הבריח. או להריח ישירות מהבקבוק. שווה לשמור גם לימים המטורפים של התפרעות ההורמונים לאחר לידה.

יסמין בחוחובה

ולפני שאת סוגרת את תיק הלידה שלך, מוצר נוסף ששווה לך להכיר הוא כרית החימום של יהודית.

יהודית היימן היא מטפלת הוליסטית ודולה מנוסה והכרית הנפלאה הזו היא יצירה שלה, לאחר שזיהתה צורך של יולדות להינות מחום לשיכוך כאבי הצירים באופן שלא מגביל תנועתיות. הכרית הייחודית עשויה בעבודת יד, מורכבת משלוש כריות שונות הנמצאות בתוך חגורה הניתנת לשליפה ולשימוש באופן מודולארי, לפי הצורך.

הכרית תורמת רבות לנינוחות הפיזית בהקלה על כאבי גב תחתון או כאבים בשיפולי הבטן וכן היא תורמת לנינוחות רגשית ותחושת בטחון. הכרית חמה ומחבקת, מזכירה את תחושת הבית ובכך מרגיעה ומעודדת הפרשת אוקסיטוצין (הורמון המעודד לידה).

כרית חימום