כל מה שאת (וגם אתה) צריכים לדעת על בתי היולדות בישראל, על דולות, על הריון ועל לידה.
בית / דולות / דולות במרכז / עידית רוטנברג דולה במרכז תזונה בהריון
עידית רוטנברג תזונה בהריון

עידית רוטנברג דולה במרכז תזונה בהריון

דולה, נטורופתית ומטפלת בכירה ברפלקסולוגיה

המילים האלה המתארות את עיסוקה, משמען עבור עידית – מימוש עצמי.
ברקע יש לה תואר ראשון בחינוך ושלושה ילדים שכבר בגרו. כשהילדים בגרו- היא פגשה את עצמה.
"המימוש העצמי הוא כאן. מאז ומעולם הייתי מחוברת לנושא הזה. בריאות וטבע היו חלק ממני. המימוש רק חיכה לרגע הנכון. כשזה קרה, נשאבתי באהבה, תחילה לעולם הנטורופתיה ומתוכו לעולם הדולאות. כאמא- השאיפה להריון בריא, תינוק בריא, ילד בריא ומשפחה בריאה, מתגלמת בשילוב של אלה".

עידית היא אמא מאושרת לשלושה ילדים. היא חיה כבר 34 שנים בזוגיות מופלאה, ואפילו סבתא לשני נכדים.
גרה ומטפלת בתל אביב. מלווה בלידה בכל אזור המרכז- מרחובות ועד נתניה – ליס-איכילוב, תל השומר, בילינסון, מעייני הישועה, מאיר, לניאדו, אסף הרופא, קפלן.
לטיפולים היא מזמינה אליה לקליניקה בתל אביב, אבל אם צריך להגיע אל הלקוחה מסיבה כלשהי, היא בהחלט עושה את זה.

תזונה בהריון

נטורופתיה למדה ב"מירב". הוסמכה כדולה ב"קשת בענן".
בנוסף יש ברזומה שלה קורסים וסדנאות מגוונים ומעניינים. רובם ככולם עוסקים בשני המקצועות האלה ובהרחבת הידע והעמקתו.

"רוב הזמן אני דולה", עונה עידית כשאני שואלת אותה איך נראה היומיום שלה. את הנטורופתיה היא מתעלת למקומות הקשורים בהריון ובלידה: צמחי מרפא, תזונה בהריון, התמודדות בדרכים טבעיות עם בעיות בריאותיות בהריון , בחילות בהריון, צרבות, בעיות עיכול באופן כללי והכנת הגוף ללידה. "כל מה שיש לנטורופתיה לתת לנשים הרות" כפי שמציינת עידית בסיפוק.

הכנה ללידה

עידית גם מכינה ללידה, מדריכה מנוסה ומסורה. אפשר לעשות אצלה קורס פרטני או קבוצתי במסגרת פרטית (4 מפגשים לרוב).
כששאלתי אותה מי היא הדולה עידית, לא הופתעתי מהתשובה. היא ענתה "אני עסוקה בלראות את הצורך המדויק של האדם שמולי ומדייקת בהתאם לצורך את העשייה". הפוקוס הוא על זה. כשהיא מתמקדת בלדייק מול האישה, היא מאפשרת לאישה לדייק מול עצמה. כשהיא רואה אותה כפי שהיא- גם האישה רואה היטב את עצמה, את כוחותיה ואת יכולותיה. האמון בעצמה עושה הבדל של ממש בלידה.
"מה שעוזר לי לדייק, בין השאר, הוא קורס "תודעת על", כלי המשלב בין רוח לחומר, הבנות רוחניות גבוהות עם כלים מאד מעשיים, שלימד אותי לראות בבהירות מבלי להכניס פרשנויות או השקפות אישיות, את מה שקורה במציאות. זה מאפשר מענה מדויק לאדם, באשר הוא, בכבוד ובזרימה".
לא יכולתי להסכים יותר עם הגישה הכי חשובה לדולה בעיניי בחדר הלידה. לראות בבהירות, בלי להכניס פרשנויות והשקפות אישיות. חושבת לעצמי, יש דברים שהבגרות והבשלות מביאות איתן, והם פרייסלס!

"אני באה ממקום שקט, רגוע, שלו- מאמינה שזה, בשילוב עם דיוק, זה מה שחשוב לי להביא לחדר לידה. להתנהל בתוך הסיטואציה, עד כמה שאפשר, ברוגע שהיולדת זקוקה לחוות בחדר לידה. זה גם מה שמאפשר ליולדת להיות רגועה ובטוחה."
ניכר שעידית מאוד אוהבת את העבודה שלה… "יש בי סיפוק מאוד גדול כשאני מצליחה להקל, לעזור, לתמוך. לאפשר לאישה אמון וצלילה לקושי הזה של הלידה. אני באמת עוזרת- פיזית ומנטלית. זה מדהים להשפיע לחיוב על מהלך הלידה".

בסל הכלים שלה תמצאו, בנוסף לנטורופתיה גם רפלקסולוגיה, צמחי מרפא, הומיאופתיה, כמו גם, כמובן, כלים מהמיילדות המסורתית, לתנועה, תנוחות, מגע, עיסויים, דימיון מונחה ועוד.

ליווי בלידה, מגיע עם שני מפגשי הכנה (מתכוננים ללידה), ליווי בלידה עצמה ומפגש אחרי הלידה.
מי שרוצה גם ליווי וגם קורס עידית תבנה עבורה תוכנית מתאימה. כמובן שאם רוצה טיפולים נוספים כמו רפלקסולוגיה– יש אפשרות למחיר מיוחד.

ומה בשבילך אחותי?

10% הנחה על ליווי לידה, הכנה ללידה או טיפול רפלקסולוגיה! אז כשאת מתקשרת 054-2324757 ✆ – תמסרי ד"ש!

אפשר גם באתר של עידית, שהוא מקסים ממש.

 

אולי יעניין אותך גם:

רחל פקמן דולה - בדיקות הריון חדרי לידה

רחל פקמן דולה בתל אביב, דולה פוסטפרטום בתל אביב

רחל פקמן, דולה מנוסה המלווה לידות בתל אביב ובכל איזור המרכז. מלווה באיכילוב-ליס, וולפסון, תל השומר, מעייני הישועה, קפלן, לניאדו, מאיר, בילינסון.