כל מה שאת (וגם אתה) צריכים לדעת על בתי היולדות בישראל, על דולות, על הריון ועל לידה.
בית / דולות / דולות בירושלים / ענבל ברגמן דולה, עיסוי בהריון, השראת לידה, רפלקסולוגיה והכנה ללידה
עיסוי בהריון ענבל ברגמן

ענבל ברגמן דולה, עיסוי בהריון, השראת לידה, רפלקסולוגיה והכנה ללידה

אני תמיד אומרת שחמש דקות זה הזמן שלוקח לבחור דולה. להבין עמוק בלב שזו האישה שאת (והוא) רוצים שתהיה איתכם בלידה.

הנה דוגמא נהדרת שממחישה כמה אני כרגיל צודקת :
אריאלה כתבה, לא נגעתי: "ענבל הנדירה,
לקח לנו פחות מ5 דקות מהרגע שנכנסת אלינו הביתה למפגש הראשון של קורס ההכנה ללידה כדי לדעת ששנינו רוצים שתהיי איתנו בלידה, החיבור המיידי והמיוחד שהיה לנו איתך ותחושת הבטחון שהשרית עלינו מהרגע הראשון המשיכו ללוות אותנו לאורך כל התהליך… וזה היה תהליך ארוך ;)"

בתחום ההיריון והלידה, לכל אשת מקצוע יש תמיד סיפור מרתק על איך היא הגיעה למקצוע… אני כבר יודעת שהסיפור הזה מתחבא שם אצלה, כשאני נפגשת עם מישהי מהתחום שלי, ואין פעם שאני מוותרת על לחפור ולקבל את הגרסה המלאה.
כי הסיפור על "איך הגעתי להיות דולה" תמיד מרגש וחשוב מכך, תמיד מספר לי את מה שאני באמת צריכה לדעת, באופן ששום דבר אחר לא חושף.

ענבל ברגמן הייתה רקדנית. רקדנית מחוננת שבילתה כבר בתיכון ובצבא בחו"ל בלהקת מחול, כך  שיש לומר שההיכרות שלה עם גוף האישה, על יכולותיו, חוזקו, גמישותו, כאביו ונחישותו, היא עמוקה.

ואז, ב"עבודת סטודנטים" הכי סתמית (אם מישהי כאן לא עבדה כנציגת שירות בחברת סלולר סלאש תקשורת סלאש ביטוח סלאש מה שלא יהיה, שתקום!), הכירה ענבל חברה לעבודה שנכנסה להריון. החברה הודיעה לה שהיא תהיה אתה בלידה.
ענבל חשבה שהיא צוחקת, אבל כמה חודשים מאוחר יותר הגיע הטלפון – "אני בחדר לידה, תבואי!" ומאז ענבל באה לחדרי לידה כי בלידה ההיא נולדה דולה.
שבועיים אחרי אותה לידה, ענבל הייתה כבר בקורס דולות, צירפה לימודי רפלקסולוגיה (מכללת "קשת בענן") ולימודי עיסוי בהריון (מכללת "מהות").

ענבל בת 32, נשואה ואמא לתמר ומיקה, מתגוררת בנס ציונה, דולה מוסמכת משנת 2006, מלווה לידות בכל אזור השרון, המרכז, השפלה וירושלים.

עיסוי בהריון, רפלקסולוגיה

ענבל מטפלת ברפלקסולוגיה וב עיסוי בהריון ומשלבת את הידע הרב שלה גם בקורסי הכנה ללידה, פרטיים וקבוצתיים – "אני הופכת את בן/ בת הזוג למטפל אפקטיבי שיכול בפירוש לעזור לאשתו גם בסוף ההיריון וגם כמובן בלידה.
"כדולה, כשצריך, אני מבצעת טיפולי רפלקסולוגיה לזירוז. למשל כשיולדת שאני מלווה נמצאת לקראת זירוז רפואי ומעוניינת לנסות להתחיל את הלידה בעצמה. אם יש מצב כזה, אני מטפלת גם כל יום אם צריך."

קורסי ההכנה ללידה של ענבל הם פעילים, מועברים בקבוצות או באופן פרטני, עם דגש על שיתוף הפעולה בין בני הזוג בלידה והרבה תרגול, המחשה וטיפים לקראת הלידה ולאחריה. אומר זאת כך, אח שלי, אם באת לישון, אז לא כאן.

ליווי לידה הכולל את שני המפגשים לקראת הלידה ומפגש לאחר הלידה – 3000 ₪, כולל טיפול רפלקסולוגיה משולב בעיסוי לפי הצורך.

קורס קבוצתי להכנה ללידה – 750 ₪, קורס פרטי – 900 ₪,.

טיפולי רפלקסולוגיה והשראת לידה לנשים בהיריון – בביתך! – 220 ₪, 180 ₪ בלבד לנשים שענבל מלווה בלידה.

ומה בשבילך אחותי..?

10% הנחה לחבילת לידה הכוללת קורס הכנה ללידה וליווי בלידה.

בנוסף, טיפולי רפלקסולוגיה והשראת לידה בעלות של 180 ₪  במקום 220 ₪.

לתאום: 054-3340134 ✆ותמסרי ד"ש! אפשר גם בפייסבוק של ענבל ובאתר.

אולי יעניין אותך גם:

רחל פקמן דולה - בדיקות הריון חדרי לידה

רחל פקמן דולה והכנה ללידה במרכז ובתל אביב

רחל פקמן, דולה מנוסה המלווה לידות בתל אביב ובכל איזור המרכז. מלווה באיכילוב-ליס, וולפסון, תל השומר, מעייני הישועה, קפלן, לניאדו, מאיר, בילינסון.