כל מה שאת (וגם אתה) צריכים לדעת על בתי היולדות בישראל, על דולות, על הריון ועל לידה.
בית / דולות / דולות בדרום / עירית שלום רפלקסולוגיה בהריון ודולה בכירה
עירית שלום דולה - בדיקות הריון חדרי לידה

עירית שלום רפלקסולוגיה בהריון ודולה בכירה

עירית שלום רפלקסולוגיה בהריון

עירית מחבקת אפילו בשיחת טלפון.
משהו בקול, במילים ובדרך שלה, גורם לך להרגיש עטופה, גם אם בשיחה מקרית ולא טיפולית בעליל.

עירית, אישה רכה ומכילה, גרה בגדרה, בת 49, נשואה 25 שנים, אמא ל-3 בנות גדולות – 22,17, 14 ושתי כלבות.
עירית מלווה בסורוקה, ברזילי, קפלן, בכל בתי היולדות בירושלים, אס"ה, תה"ש, ליס ומאיר.
ליוותה כבר עשרות לידות וטיפלה במאות נשים בקליניקה בשלל תופעות הריון, בהצלחה רבה.

לפני שהיתה דולה, מטפלת בכירה ברפלקסולוגיה בהריון ומדריכת הכנה ללידה, עירית שירתה עשרים ושתיים שנים בחיל הים. היתה מנהלת עבודה במעבדה כימית ראשית, מה שכלל בדיקות, הסמכות, הדרכות ועוד, אבל, היא מעידה, כבר אז קסמה לה הרפלקסולוגיה ("בהמשך עברתי מלחיצות על כפתורים שם, ללחיצות על כפתורי הגוף…") ועוד בטרם עשתה את ההסבה הגדולה, למדה טכניקות טיפול שונות. לפני כשבע שנים, מיד עם השחרור מצה"ל, מיהרה ללמוד רפלקסולוגיה לתואר בכירה ומומחית לטיפול בנשים בהריון ולידה.

עירית שלום "נקודות מגע" נובע מההבנה שמלבד שיטות הטיפול המבוססות על מגע בנקודות משמעותיות, עירית נמצאת שם בנקודות החשובות בחיי הנשים, עבורן. היא מטפלת בענייני פוריות, הריון ולידה, בעיקר בעזרת רפלקסולוגיה (רגליים, שוקיים וראש) וקרניו סאקרל, והרבה בשיטת ההיפנו-בירת'ינג בתהליכים לקראת לידה ובלידה עצמה, כדולה.
עירית מלווה את כל סוגי הלידות, עם או בלי אפידורל, מתוך הבנה ברורה שלכל אישה יש את הדרך הנכונה עבורה ללדת. מתוך חוויה אישית שלה, עירית מבינה את משמעות וחשיבות הליווי בלידה שקטה, ולכן מלווה גם לידות שקטות.

היא למדה המון ועושה רושם שאין לה כוונה להפסיק לרכוש כלים לסייע ולהקל.
רשימה כזו מפוארת לא ראיתי כבר שנים, יושבת? קבלי:
רייקי 1+2- ד"ר חיים אורון, 2000
סו-ג'וק בסיסי– סמייל קולג' 2007
עיסוי תינוקות– גבעת וושינגטון 2009
עיסוי אבנים חמות– גבעת וושינגטון 2009
התמחות בכוסות רוח (יסודות)- איתי קופל 2009
רפלקסולוגיה קואורדינטיבית (בכיר)- גבעת וושינגטון 2008-2010
התמחות ברפלקסולוגיה "נשים במעגל הפוריות" 2012
דולה– "ללדת" 2013
מדריכת הכנה ללידה– "ללדת" 2013
קרניו סאקרל 1– ד"ר דקלה אורן 2014
רפלקסולוגיה דרך הקרקפת 2014
אקסס בארס 2015
תומכת בהיפנובירת'ינג 2015

עירית היא "הכל באחת": תמיכה בהריון כבר מהשבועות הראשונים, הכוללת טיפול בכל תופעות ההריון הקלות והמסובכות, כולל סימפיזיוליזיס, סכרת הריון, כאבים, בצקות ועוד , טיפול לקראת לידה הכולל השראת לידה, זירוז, הרגעה, איזון. ליווי לידה, ותמיכה אחריה.

הכי חשוב בדולה – לחייך אל מה שקורה

עירית שמה דגש על המקום המאפשר. "חשוב לי להיות מלווה שמאפשרת ללידה להתקדם כמו שהיא צריכה, כמו שהתינוק והאמא יכולים לאפשר ללידה להתקדם, לקבל כל מה שקורה בדרך, לאפשר לדברים לקרות ולחייך אליהם."
"ועוד משהו" עירית מוסיפה, "מאוד חשובה לי החוויה המתקנת- זה מדהים בעיניי. שליחות."
אז אם הלידה הקודמת היתה קשה או טראומטית, עירית רוצה להיות שם עבורך כך שהלידה השנייה תאפשר תיקון.

הלקוחות מעידות על עירית שהיא חמה ואימהית, מאפשרת, אופטימית, מאירה נקודת מבט חדשה על הלידה, מכניסה ביטחון, רוגע. שקט. זה מקבל משנה תוקף כשמבינים כמה ידע היא מביאה עימה.
ממכתבי התודה: "תודה שהזכרת לי שבאתי ללדת ושהרגעת אותי בכל התהליך" "תודה שעזרת לי ללדת עם חיוך, שאפשרת חוויה מתקנת, בזכותך אני מרגישה בטוחה ללדת שוב".

"כשאני מטפלת באישה סביב תקופת ההריון, אני רואה את הקליניקה כדבר שיכול לשדרג ולשפר את איכות החיים שלה. אני נותנת לכל אישה את הזמן: דמיינו אמבט מים חמים לרגליים ואז מיטה, שמנים, תמיכה נכונה, כריות חימום מנחמות, דיסק של משפטים מקדמים, מדיטציה וכו' (הכל בהתאם לצורך)" "נשים מתייחסות לקליניקה כמו למקלט. מקום להירגע בו". עירית מלמדת ונותנת כלים, היא מכילה, מקשיבה, מייעצת, שולפת קלפים טיפוליים. היא מעבירה ידע, ממליצה מה לתרגל כדי להגיע מוכנה יותר לחדר לידה- ממש סוג של הכנה ללידה באווירה עוטפת.

עם השנים, פיתחה עירית ליין הנקרא "חיבוק חם"- כריות חימום, כריות תומכות להריון ולהנקה, "נחשוש חיבוק". זה התחיל כשהשתמשה בהן בעצמה כמטפלת, המשיך כשנתנה כמתנה ליולדות לאחר הלידה, ותפס תאוצה עקב הביקוש. היא מכינה אותן בעצמה (לפעמים נעזרת בתופרות), לאחרונה הוסיפה גם כריות תומכות הנקה. לדף הרשמי של "חיבוק חם"

בחדר לידה:

עירית למדה המון, ובחדר לידה זה בא לביטוי: היפנו בירת'ינג, רפלקסולוגיה, שיאצו ללידה, קרניו סאקרל, רייקי, סוג'וק, ארומה תרפיה, הומאופתיה של ד"ר K, מגע, תנועה, נשימות, ספינינג בייביז, תנוחות ללידה, ריבוזו, לחיצות.
עירית מביאה איתה "כדור בוטן" בו אפשר להשתמש כתומך בשכיבה על הצד לפעמים, מאפשר תנועה של האגן, משתמשת בטנס (מביאה עבור כל יולדת, ללא תשלום נוסף).

עירית מאוד אוהבת ללוות את האישה הרבה יותר מתשעה חודשי ההריון ומציעה:
חבילות של שישה מפגשי פוריות/ הריון/ משכב לידה– 900 ₪
"מרתון תשיעי"- 4 טיפולים, 600 ₪
חבילת ליווי לידה– 3000 ₪, הכוללת 2 טיפולי רפלקסולוגיה, הלידה עצמה, מכשיר טנס (במידה ופנוי), ביקור בית לאחר הלידה וכמובן תמיכה ברקע 24/7.
קורס הכנה ללידה– 3 מפגשים, 3 שעות, 900 ₪.
*מי שעירית מלווה כדולה- מקבלת 20% הנחה על טיפולים

ומה בשבילך אחותי?

5% הנחה ללקוחות שמגיעים מהאתר "זהר בדקה" אז כשאת מתקשרת – 050-4083527 ✆ תמסרי ד"ש!
אפשר גם באתר של עירית "נקודות מגע"
ובפייסבוק של עירית

אולי יעניין אותך גם:

רחל פקמן דולה - בדיקות הריון חדרי לידה

רחל פקמן דולה והכנה ללידה במרכז ובתל אביב

רחל פקמן, דולה מנוסה המלווה לידות בתל אביב ובכל איזור המרכז. מלווה באיכילוב-ליס, וולפסון, תל השומר, מעייני הישועה, קפלן, לניאדו, מאיר, בילינסון.