כל מה שאת (וגם אתה) צריכים לדעת על בתי היולדות בישראל, על דולות, על הריון ועל לידה.
בית / דולות / דולות במרכז / קרן זהר פאר דולה בפרדס חנה ובשרון
קרן זהר פאר

קרן זהר פאר דולה בפרדס חנה ובשרון

"קרן זהר, כמה פאר, כך את בדיוק עבורי. זוהרת באור יקרות, מקרינה עלינו טוב וחיוך שיודע לחבק את הכול. נשמע לי מצחיק להמליץ עלייך כדולה, זה היעוד שלך, זה הגורל שלך ואת הולכת בעקבותיו מאושרת, עם שיר בלב.
והשיר הזה הוא אותו שיר המתחדש בך עם כל לידה, עם כל מעגל, מקרין אלינו הנשים שסובבות אותך ונמשכות אלייך כמו פרפר לאש. את אש, מלאת יצר חם, לא נותנת לדבר לעצור אותך, מפיקה חום, מייצרת קירבה, מאירה." קרן זהר פאר היא דולה בפרדס חנה ובכל איזור השרון ותיקה ומנוסה, מדריכת הכנה ללידה פרטי בפרדס חנה ובשרון, מנחת מעגלי נשים ומעגלי אימהות ותינוקות, אשה, רעיה, אמא לשלושה.

נתתי למילותיה של יפעת, יולדת שקרן ליוותה כדולה וכמנחת מעגל אימהות, להדהד כאן בראש העמוד, כי הן הדהדו לי בלב ואולי עכשיו הן מהדהדות לך בלב ואולי קרן היא גם הדולה שלך.

קרן גרה בפרדס חנה ומלווה בהלל יפה, לניאדו, איכילוב-ליס, מאיר, שיבא תל השומר, מעייני הישועה ובילינסון.
הוסמכה כדולה בבית הספר הותיק "קשת בענן" בשנת 2007, כדולה ומעסה עיסוי משולב לנשים בהריון.
בארגז הכלים של קרן גם רייקי, תטא הילינג, קונסטלציה משפחתית, האופונופונו, הנחיית מעגלי נשים ונערות, הומאופטיה בלידה, ארומתרפיה בלידה.

קרן: "מיד אחרי השירות הצבאי, למדתי תואר ראשון ושני במנהל עסקים עם התמחות בשיווק ואת רוב שנות עבודתי עבדתי במשרדים של סופר פארם במחלקת הכספים והשיווק. כשנולד עידו בני הבכור, נולדה איתו גם האמא שבי וההבנה העמוקה שהיעוד שלי הוא נתינה אמיתית מהלב. עלה בי הצורך לטפל ולתמוך בנשים.
החלטתי להקשיב ללב שלי ולאינטואיציה הנשית שלי ושיניתי כיוון. למדתי והתמקצעתי כתומכת לידה-דולה, מדריכת הכנה ללידה, עיסוי משולב לנשים בהריון, מנחת מעגלי נשים, רייקי ותטא הילינג.
זו שליחות וזכות ענקית עבורי להיות איתך במסע המיוחד שלך וללוות את הלידה שלך בדרך המדויקת והבריאה עבורך. אני מאמינה שגוף האישה יודע ללדת ומה שצריך בשביל שזה יקרה זו סביבה תומכת ובטוחה."

דולה בפרדס חנה ובשרון – כשקרן מלווה

"זה התחיל בחשש גדול, מילה כבדה, אחריות גדולה, דולה.
עזרת לי להבין שהחשש שלנו, אותו אחד שעוצר אותנו, הוא בכלל חשש שלנו מעצמנו והרי צריך להתייחס אל עצמנו כאל אדם אהוב, כזה שרוצים לחבק כל הזמן.
עזרת לי לאהוב את עצמי, על חולשותיי וחוזקותיי, הפכת למדריכה רוחנית שיודעת לכוון אותי למצוא את הפתרון הקיים בתוכי, נסכת בי בטחון. היית שם ברגעים הכי אינטימיים, שלי עם עצמי, שלי עם ילדיי, שלי עם העולם. צפית בי מתמודדת ובדרכך שלך עזרת לפלס את השביל הנכון לי, בלי ביקורת, בלי ציניות, בלי שיפוט. היית נוכחת ובנוכחותך העלמת את כל התפל והארת את כל העיקר." (יפעת, 2015)

קרן מקיימת שלושה מפגשים לפני הלידה ומפגש אחד אחרי הלידה.
"המפגשים האלו משתנים לפי הצורך ומותאמים למה שצריך, אבל תמיד נכין תוכנית לידה ונחזק הכלים של הזוג לקראת הלידה, תמיד תהיה הכנה רגשית ללידה והמפגש האחרון כולל עיסוי ליולדת. זהו מפגש שנותן אוויר לנשמה לפני הלידה, לרוב יתקיים בשבוע 39 כדי למלא ולהטעין את הגוף בשקט ושלווה."
המפגשים מתקיימים אצל קרן בפרדס חנה או בבית הזוג.

בפרדס חנה או בביתך מתקיימים גם מעגלי אימהות לאחר לידה בהנחיית קרן: "בתקופה שלאחר הלידה אנחנו מתמודדות עם כל כך הרבה רגשות חדשים ואתגרים, הרצון להיות כל הזמן בשביל הילד, העייפות, שינוי הזהות ושאין שנייה בשביל עצמך, שנייה בשביל להקשיב ללב.
במעגל אמהות אחרי לידה הדגש שלי הוא לראות כל אמא. שכל אמא תבוא למעגל בדיוק כמו שהיא, אני דואגת בין השאר שאצלי היא תשתה את הקפה כשהוא עדין חם."
המעגלים בני 6 מפגשים, 420 ₪.

עלות ליווי בלידה – 3100 ₪.

ומה בשבילך אחותי?

עיסוי להריון או לאחר לידה במתנה (בשווי 220 ₪) או 50% הנחה במעגל אימהות בן 6 מפגשים

אז כשאת מתקשרת 052-2727704, תמסרי ד"ש!
אפשר גם בפייסבוק של קרן.

אולי יעניין אותך גם:

חגית ראמי דולה הריון ולידה

חגית ראמי דולה, הכנה ללידה, דמיון מודרך ועיסוי נשים בהריון

חגית ראמי כהן היא דולה, מדריכת הכנה ללידה, מנחת דמיון מודרך ן-NLP, דולה פוסט פארטום. מלווה בלידות בכל איזור המרכז והשרון, תמיכה לאחר לידה באיזור המרכז, רכזת תכנית "אם בשבילך" בעיריית הוד השרון, דולה ותיקה ומנוסה.